Recenze Ryobi

RYOBI R18GLU-0

Ověřený zákazník Nářadí rychle rvlas

Přidáno: před 8 hodinami

Zakoupeno v Nářadí rychle

• Tento produkt jsem vybrala do mateřské školy pro snadnější manipulaci při tvoření s dětmi. To, že k produktu není akumulátor je označeno tak maličkou ikonkou, že si jí ani nevšimnete. Takže těžko mohu ohodnotit produkt, když ho nelze použít. Jako VELKÝ NEDOSTATEK obchodu hodnotím to, že u popisu zboží není o této skutečnosti ani zmínka - červenou ikonečku akumulátoru s nulou velice snadno přehlédnete, pokud nejste odborník, který kupuje nářadí často. Akumulátor dokoupím, ale pokud ho seženu jinde, objednám jinde. Toto jednání bych hodnotila jako klamání zákazníka, minimálně jako nedostatečnou informaci o produktu. S tím to obchodem, byť doručili zboží opravdu rychle jsem jako laik naprosto nespokojena.
Ryobi RY18LT23A 5133005459

• Vysoká spotřeba
  • Nevhodná filtrace
  • Velký hluk
  • Vysoká cena
  • Kartáč je okamžitě plný vlasů a chlupů

Oproti konkurenci má přímou filtraci, která se po půl minutě luxování koberce úplně zanese. Vysypávám a hlavně vyklepávám ho 3x denně, protože to jinak vůbec netáhne.
Má vysoký příkon, originální baterka je za 5 minut prázdná. Hluk je obrovský, kočky miluji nás robotický vysavač, s vysavačem na 230V si při luxování hrají, ale jak zapnu tento, utečou na skříň. Cena je oproti konkurenci dokonce až pětinásobná!
Koupil jsem proto, že jsem tak trochu fanda značky a mám 30 kousků od této značky, ale jinému bych nedoporučoval.

Ryobi R18IWPI-115G

Ryobi R18IWPI-115G

Ověřený zákazník KUTIL.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. března 2024

funguje

Ověřený zákazník KUTIL.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. března 2024

• Kvalitní pevné plasty
  • Stabilně drží na stole díky ploché baterii
  • Bez kabelů se pracuje super
  • Lepidlo se vrací zpět a vtéká do mechanizmu páčky
  • Pistole se mi po čase začala nahřívat až za 15 minut místo deklarovaných 3 minut

2x jsem pistoli reklamoval kvůli vracení lepidla zpět, kde natékalo do mechanizmu páčky.

Servis byl v pohodě, objednali svoz a vrátili vyčištěný kus. Problém byl údajně v tyčinkách, které místo minimálního průměru 11mm měly 10,8mm.

Přitom jsem v obchodě kupoval 11mm, takže zjevně někteří výrobci tyčinky vyrábějí menší. Abych si je snad měřil šuplerou.
Při rozdílu 0,2mm mi však připadá divné, že by to byla příčina vracení lepidla. Silikonový vstup tyčinky hezky obepínal.
Spíše si myslím, že je to konstrukční vada celé série. Tipnul bych, že při se tyčinka zahřívá moc blízko vstupního otvoru.

V každém případě se mi u žádné pistole nikdy nestalo, že by se lepidlo vracelo zpět, ani když jsem aplikoval hrubou sílu při mačkání. Z Ryobi pistole mám akorád stres, bojím se ji používat, aby zase lepidlo nezalepilo všechny vnitřnosti.

Ryobi RY18EGA-0

Ryobi RY18EGA-0

Ověřený zákazník KUTIL.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 11. března 2024

Zakoupeno v KUTIL.cz

• Funguje jak má, chce to trochu cviku s ovládáním
Ryobi RY18SFX35A-240 18V

Ryobi RY18SFX35A-240 18V

Ověřený zákazník ŽELEZÁŘSTVÍ ČESKÝ BROD Landys

Přidáno: 9. března 2024

Zakoupeno v ŽELEZÁŘSTVÍ ČESKÝ BROD

• Skvělá péče o trávník
  • Výměnné válce
  • Výkon je akorát na hraně
  • Nemá snadno skladnou rukojeť
  • Horší sběr
  • Vysoká spotřeba

Krásně ošetřuje trávník. Na 2 imbusy výměnný válec, takže je možno prořezávat i drátkovat. Činnost je to energeticky velmi náročná, takže s tím má motor dost práce a baterky vydrží i jen pár minut. Bohužel nezbývá dost výkonu na sběr vytesaného mechu do koše, paradoxně lépe sbírá při couvání.
S uskladněním je to složitější, oproti konkurenci nemá sklápěcí rukojeť, musí se úplně rozebrat a nepoztrácet šrouby.

Ryobi R18SDS-0

Ryobi R18SDS-0

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. března 2024

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

splnilo očekávání

• Plátek se, vzhledem k větší ploše materiálu, při řezání neohýbá a drží stopu.
  • Zatím nevím.

Pro potřebu udržet rovný řez je tento pilový list ideální. - zvláště u tvrdšího dřeva či plastu. Ty slaboučké (úzké) plátky se kolikrát při silnějším tlaku na pilu ohnou a vyjedou z roviny - pak máte místo rovného řezu "vlnovku", nebo "zubatku". Tento druh lze upnout do všech klasických přímočarých pil.

Ověřený zákazník anglicky-travnik.cz Bobeš

Přidáno: 26. ledna 2024

Zakoupeno v anglicky-travnik.cz

• Je na akumulátor - tedy "bez drátu".
  • Výrobek má 2 šikovné doplňky - integrovanou sklápěcí podložku pro zachytávání ukapávajícího plastu a dva vyměnitelné druhy tavných trysek: 1) širší a kratší + 2) užší a delší.
  • Akumulátor lze podle potřeby a možnosti nahradit z řady různých kapacit stejné značky pro jiná zařízení.
  • Nastavení dvou rozsahů tavné teploty s kontrolkou.
  • Řádově "trochu" vyšší cena oproti běžným tavným pistolím.

Dobrý doplněk pro domácí i pracovní prostředí s neomezenou manipulací bez kabelu. Podle kapacity použitého akumulátoru i různá pracovní doba. Stačí-li vám momentální krátkodobé použití, zvolíte lehký akumulátor s nízkou kapacitou. Potřebujete dlouhodobou činnost, musíte se smířit s těžším akumulátorem ale s vysokou kapacitou - je to jen na vás a vašich možnostech

Ryobi RY18BI150A-0

Ryobi RY18BI150A-0

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. ledna 2024

Zakoupeno v K24.cz

Na zahradu a cestování super.

RYOBI Kufr na nářadí 56 l

RYOBI Kufr na nářadí 56 l

Ověřený zákazník Nářadí PROFESIONAL Ověřený zákazník

Přidáno: 20. ledna 2024

Zakoupeno v Nářadí PROFESIONAL

• skvělý design a odolnost

doporučuji pro dobrý a profi pocit a uložení nářadí

Ryobi RY18ST25A-0 18V One Plus

Ryobi RY18ST25A-0 18V One Plus

Ověřený zákazník KUTIL.cz Milan

Přidáno: 17. ledna 2024

Zakoupeno v KUTIL.cz

vyzkoušel jsem při sněhové kalamitě na cca 20 cm vlhkého sněhu, což bylo už moc, ucpával se a zasekával šnek, na menší vrstvu a sušší sníh je to ok

Ryobi R18SPL-0

• dobrá cena
Ryobi Řetěz pro pily 12

Ryobi Řetěz pro pily 12

Zakoupeno v In-te.cz

prostě řetěz na pilu, řeže :-)

Ryobi RC18120-125

Ryobi RTB19INCH 19" Box na nářadí

Ryobi RTB19INCH 19" Box na nářadí

Přidáno: 29. listopadu 2023

Zakoupeno v In-te.cz

• pekna hlavne nova krabice na vercajk
  • mohly bejt nejake prihradky ve vnitr i vne

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25